• Biz Kimiz? •

Asır Yemek 2005 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan fabrikasında yemek üretim ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Dengeli ve sağlıklı beslenme ilkesi doğrultusunda konusunda uzman, dinamik, eğitimli ve gelişime açık işini seven personeli ile Aralık 2006 da Eskişehirdeki üretim tesislerini faaliyete geçirmistir.

Asır Yemek, davetleriniz, seçkin mönülerimiz, tüm ekipmanlarımız, tecrübeli asçılarımız ve servis elemanlarımızla, sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

Yemeklerimizde kullandığımız et ve et ürünleri ile süt ve süt ürünleri, her türlü bakliyat çeşitleri, makarnalar, baharatlar, salçalar ve özellikle sıvı yağ piyasadaki tanınmış markalardan kullanılmaktadır. Sebze ve meyveler haftada 2 gün halden taze olarak temin edilmektedir.

Tesisimize gelen bütün malzemeler gıda mühendisimizin kontrolünde teslim alınmakta, standartlara uygun olmayan, kullanım tarihi geçmis ya da taşıma sırasında hasar görmüş hiçbir ürün firmamızca kabul edilmemektedir.

Firmamız, ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 , ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , Tarım ve Köy Işleri Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgelerini alarak bu sektörde güvenilir bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.