• Taşıma Yemek •

Personelinizin yemek ihtiyacını karşılamak üzere işletmenizde yemek üretimi yapılabilecek bir alan bulunmaması durumunda çözümü sizin için Asır Yemek üretiyor.

Asır Yemek Üretim Tesislerinde Son teknoloji ile bilinen markaların ürünlerini kullanarak, standartlara kaliteye ve gıda tüzüğüne uygun mühendislerimiz, uzman aşçılarımız eşliğinde hijyen kurallarına uyarak hazırlanan yemeklerimizi müşterilerimizin istediği zaman diliminde işletmelerine ulaştırıyoruz.

Zamanınızın kıymetli olduğunu biliyor ve zamanınızı boşa harcamak istemiyoruz. Müşterilerimizin zamanlarını, damak lezzetlerine uygun ve sağlıklı yemekleri deneyimleyerek geçirmeleri, yemek vakitlerinden olabildiğince keyif almaları bizim başlıca önceliklerimizdendir. Bunu sağlayabilmek için yemekler, salatalar ve yan ürünler hazırlandıktan sonra sıcaklıklarını koruyabilecekleri uygun izolâsyonla donatılmış taşıma kutularına yerleştirilerek kilitlenir. Dış ortamın havasıyla temas sıfıra indiğinden, hijyen prensiplerinin bütün gerekliliklerini yerine getirebiliyor ve yemeğinizi beklediğiniz kalitede, üstelik tam vaktinde size ulaştırıyoruz.

“Tam yerinde, tam tadında, tam vaktinde…”